• TOB Rksv 35+4

  • TOB Rksv 35+4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    20 apr. 13:00TOB Rksv 35+4 - Zuidoost United 35+2
    4 mei. 15:00Zuidoost United 35+2 - TOB Rksv 35+4
    11 mei. 14:00TOB Rksv 35+4 - RCH 35+1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.VEW 35+1 - TOB Rksv 35+42 - 5
    6 apr.TOB Rksv 35+4 - FC Aalsmeer 35+11 - 2
    3 apr.TOB Rksv JO13-1 - Buitenveldert sc JO13-16 - 1
  • Poulestanden TOB Rksv 35+4 ( 2e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alliance '22 sv. 35+118161168274149
    2Jong Hercules 35+118131472274540
    3FC Aalsmeer 35+116130356223439
    4Terrasvogels 35+118101758471131
    5Overbos sv. 35+2176384955-621
    6TOB Rksv 35+41870114669-2321
    7Zuidoost United 35+21454554431119
    8RCH 35+1185495063-1319
    9Wartburgia asv 35+21752103452-1817
    10Koninklijke HFC 35+1174494564-1916
    11Hoofddorp s.v. 35+11842124759-1214
    12VEW 35+11942134394-5114

    Poulestanden TOB Rksv 35+4 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Amsterdamse Bos 35+13210217147
    2Eendracht '82 sc. 35+1321014597
    3Parkstad SV 45+13102919-103
    4TOB Rksv 35+430031023-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, KeesTeamspeler
    Langereis, GeertTeamspeler
    Luz Castro, Dany daTeamspeler
    Neurath, DonnyTeamspeler
    Sluijter, MarlonTeamspeler
    Vet, MartinTeamspeler
    Vliet, Patrick van derTeamspeler
    Vries, Benno deTeamspeler
    Zegstroo, DamianTeamspeler
    Zeiss, PatrickTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TOB Rksv 35+4

    VS

    Zuidoost United 35+2

    20 april 202413:00 uur
    Sportpark Oostzanerwerf

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOB Rksv 35+4

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd