• TOB Rksv 31 vrijdag

  • TOB Rksv 31

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Stam, FredOverige stafTeammanager
    Tinneveld, KilianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden TOB Rksv 31 ( 7e klasse 09 (do) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amstelglorie 200000000
    2AZV (Amstelveen) 1700000000
    3AZV (Amstelveen) 1100000000
    4AZV (Amstelveen) 1200000000
    5AZV (Amstelveen) 1600000000
    6CTO '70 vv 300000000
    7CTO '70 vv 400000000
    8DCG Rksv 1200000000
    9Dijk De asv 300000000
    10Nautilus afc 100000000
    11TOB Rksv 3100000000
    12Vedette zvv / De Remise 200000000
    13Vedette zvv / De Remise 400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ait Haddou, ChakirTeamspeler
    Akazim, YassirTeamspeler
    Groenentwout, MichaelTeamspeler
    Jong, Djebhy deTeamspeler
    Ozdemirci, RichardTeamspeler
    Pastor, JohanTeamspeler
    Sabrouty, Shadi ElTeamspeler
    Tinneveld, KilianTeamspeler
    Ziepzeerder, MikeTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOB Rksv 31

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd