• TOB Rksv 22 vrijdag

  • TOB Rksv 22

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden TOB Rksv 22 ( 6e klasse 07 (ma) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Aman 300000000
    2AZV (Amstelveen) 900000000
    3DCG Rksv 1000000000
    4DCG Rksv 800000000
    5DCG Rksv 700000000
    6DCG Rksv 600000000
    7Dijk De asv 200000000
    8DTA Fortius asv 100000000
    9DTA Fortius asv 200000000
    10SCPB'22 200000000
    11TOB Rksv 2200000000
    12TOB Rksv 1900000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Antonia, StefanoTeamspeler
    Aupers, MaxTeamspeler
    Boldewijn, Rossano JerroldTeamspeler
    Boodoe, MartinioTeamspeler
    Krekko, Penthro RyanTeamspeler
    Reyke, J.A.H.Teamspeler
    Sedney, JeffreyTeamspeler
    Stevens, BarryTeamspeler
    Stevens, DaveyTeamspeler
    Tjon-a-tsien, JoelTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOB Rksv 22

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd