• TOB 35+3

  • TOB Rksv 35+3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoof, Marcel vanOverige stafTeammanager
    Westmaas, JoachimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 14:30VVGA 35+1 - TOB Rksv 35+3Sportpark VVGA
    10 dec. 14:30TOB Rksv 35+3 - JOS Watergraafsmeer 35+1Sportpark Oostzanerwerf
    17 dec. 15:00ASV Arsenal 35+1 - TOB Rksv 35+3Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.TOB Rksv 35+3 - AFC 35+10 - 4
    19 nov.TOB Rksv 35+3 - Buitenveldert sc. 35+13 - 5
  • Poulestanden TOB Rksv 35+3 ( 1e klasse 36 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 35+187014163521
    2FC Amsterdamse Bos 35+1761027121519
    3JOS Watergraafsmeer 35+1861136181819
    4Ouderkerk sv. 35+184133332113
    5Wartburgia asv 35+174032415912
    6VVGA 35+18224222208
    7Buitenveldert sc. 35+172141733-167
    8Wartburgia asv 35+272051232-206
    9TABA afc 35+182061234-226
    10ASV Arsenal 35+171241116-55
    11TOB Rksv 35+371061833-153

    Poulestanden TOB Rksv 35+3 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meteoor De sv. 35+13300154119
    2SDZ 35+13201238156
    3OFC 35+13012715-81
    4TOB Rksv 35+33012119-181
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Chin A Loi, RamonTeamspeler
    Getrouw, MichaelTeamspeler
    Graaf, Han deTeamspeler
    Hoof, Marcel vanTeamspeler
    Koenders, RobertusTeamspeler
    Meijer, HarmTeamspeler
    Mihaylov, VentsislavTeamspeler
    Naarden, RitchyTeamspeler
    Ox, PaulTeamspeler
    Passmann, JanTeamspeler
    Porte, Paul de laTeamspeler
    Puljhun, MiguelTeamspeler
    Stam, EricTeamspeler
    Westmaas, JoachimTeamspeler
    Windzak, SinclairTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VVGA 35+1

    VS

    TOB Rksv 35+3

    03 december 202214:30 uur
    Sportpark VVGA 34-veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOB Rksv 35+3

    0333 Mannen 35+ Zaterdag (najaar)

    2,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd