• TOB 1

  • TOB Rksv 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Cees vanMedische stafVerzorger
    Hoort, Cor v.d.Overige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Koolmoes, DennisOverige stafTeammanager
    Stam, MarcelOverige stafTeammanager
    Twiller, Remco vanOverige stafTeammanager
    Twiller, Remco vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20:15 veld 5 8
    Donderdag 20:15 veld 5 8
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden TOB Rksv 1 ( 3e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Legmeervogels 124184279225758
    2Amstelveen/Heemraad 124156366382851
    3AMVJ 124135666313544
    4Buitenveldert sc. 124127555361943
    5DWS afc 124133854371742
    6SDOB 124125753282541
    7Almere FC 12412396053739
    8Purmerend 12494113035-531
    9Ouderkerk sv. 12486103940-130
    10Marken sv. 12475125160-926
    11TOB 12453163162-3118
    12Hoofddorp s.v. 124331824102-789
    13FC Weesp 12420222286-646

    Poulestanden TOB Rksv 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SSA-SJO VV Egmond 13300223199
    2TOB 1320113946
    3DWOW 13102917-83
    4ADO '20 13003217-150

    Poulestanden TOB Rksv 1 ( 3e klasse/4e klasse 1e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JSV Nieuwegein 111005143
    2HCSC 111004223
    3Altius 111003123
    4v.v. Veenendaal 111003123
    5VVC fc 111003123
    6DESTO 111002023
    7Ouderkerk sv. 111002023
    8DEM (RKVV) 111002113
    9TOV 111001013
    10Voorwaarts 111003303
    11KVVA 111000003
    12TOB 110013300
    13UVV 110010000
    14ZVC '22 1100112-10
    15NiTA 1100101-10
    16Kolping Boys 1100124-20
    17ADO '20 1100113-20
    18Marken sv. 1100113-20
    19Wasmeer 1100113-20
    20Bunnik '73 1100102-20
    21Vlug en Vaardig cvv. 1100102-20
    22DTA Fortius asv 1100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bekker, PaulTeamspeler
    Bodemeijer, JesseyTeamspeler
    Braaksma, JelleTeamspeler
    Bruin, JopTeamspeler
    Geir, Jamie deTeamspeler
    Gemin, SergayTeamspeler
    Hashemi, MosawerTeamspeler
    Heerenveen, MoamarTeamspeler
    Janssens, JeffreyTeamspeler
    Koch, NickTeamspeler
    Kuiper, GiorgioTeamspeler
    Ngeze, Jose BebetoTeamspeler
    Obboye, JudaelTeamspeler
    Rabiu, YounesTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOB Rksv 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Periodestand 1

    PositieClubnaamGSGWGLVLVTPT
    1Kadoelen sv.12840371128
    2TOB Rksv12741351825
    3TOS-Actief12723422223
    4Vlug en Vaardig cvv.12543282119
    5Meer De sv.12534302018
    6Germaan/De Eland asv12444192516
    7Atletico Club Amsterdam12435273315
    8Zeeburgia avv12354192714
    9Overamstel sc.12345263313
    10Meteoor De sv.12345202813
    11ZSGOWMS12255293311
    12GeuzenMiddenmeer12327202411
    13Sloterdijk avv.1212913505
  • Periodestand 2

    PositieClubnaamGSGWGLVLVTPT
    1Vlug en Vaardig cvv.121011331231
    2TOB Rksv12912441328
    3TOS-Actief12660341524
    4Kadoelen sv.12723302321
    5Meteoor De sv.12453312517
    6Zeeburgia avv12516333116
    7GeuzenMiddenmeer12516253116
    8Meer De sv.12435222315
    9ZSGOWMS12417273413
    10Atletico Club Amsterdam12345233013
    11Overamstel sc.12345192713
    12Germaan/De Eland asv1223716319
    13Sloterdijk avv.12001210520
  • Periodestand 3

    PositieClubnaamGSGWGLVLVTPT
    1Vlug en Vaardig cvv.541014413
    2TOS-Actief633022612
    3Meteoor De sv.6330211012
    4TOB Rksv531111510
    5Kadoelen sv.53201179
    6GeuzenMiddenmeer530210109
    7Meer De sv.62221198
    8Zeeburgia avv520313146
    9Atletico Club Amsterdam613212156
    10Germaan/De Eland asv51136134
    11ZSGOWMS51049163
    12Overamstel sc.50234102
    13Sloterdijk avv.60065300