• TOB 1

  • TOB Rksv 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Cees vanMedische stafVerzorger
    Hoort, Cor v.d.Overige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Koolmoes, DennisOverige stafTeammanager
    Stam, MarcelOverige stafTeammanager
    Twiller, Remco vanOverige stafTeammanager
    Twiller, Remco vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20:15 veld 5 8
    Donderdag 20:15 veld 5 8
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    2 mrt. 14:00Almere FC 1 - TOB Rksv 1
    9 mrt. 14:30TOB Rksv 1 - Purmerend 1
    23 mrt. 14:30TOB Rksv 1 - Ouderkerk sv. 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.TOB 1 - SDOB 10 - 1
    17 feb.TOB Rksv JO13-1 - FC Lisse JO13-28 - 3
    17 feb.TOB JO16-1 - DIOS vv JO16-12 - 2
  • Poulestanden TOB Rksv 1 ( 3e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Legmeervogels 11493243192430
    2AMVJ 11484234142028
    3Amstelveen/Heemraad 11466238261224
    4SDOB 11473426151124
    5Buitenveldert sc. 1147343123824
    6DWS afc 11371530181222
    7Almere FC 1146352932-321
    8Ouderkerk sv. 1145452225-319
    9Purmerend 1146171822-419
    10Marken sv. 1134272533-814
    11TOB 1143381426-1212
    12Hoofddorp s.v. 11431101946-2710
    13FC Weesp 11420121141-306

    Poulestanden TOB Rksv 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SSA-SJO VV Egmond 13300223199
    2TOB 1320113946
    3DWOW 13102917-83
    4ADO '20 13003217-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abay, KarimTeamspeler
    Bekker, PaulTeamspeler
    Bodemeijer, JesseyTeamspeler
    Boukris, AdilTeamspeler
    Braaksma, JelleTeamspeler
    Bruin, JopTeamspeler
    Dowaah, WessamTeamspeler
    Geir, Jamie deTeamspeler
    Gemin, SergayTeamspeler
    Ghazaoui, Jaouad elTeamspeler
    Hashemi, MosawerTeamspeler
    Heerenveen, MoamarTeamspeler
    Janssens, JeffreyTeamspeler
    Koch, NickTeamspeler
    Kuiper, GiorgioTeamspeler
    Mobarak, AmerTeamspeler
    Ngeze, Jose BebetoTeamspeler
    Obboye, JudaelTeamspeler
    Rabiu, YounesTeamspeler
    Sinduhije, DeoTeamspeler
    Tahri, RedouanTeamspeler
    Vreugd, EsternoTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Almere FC 1

    VS

    TOB Rksv 1

    02 maart 202414:00 uur
    Sportpark De Marken veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOB Rksv 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Periodestand 1

    PositieClubnaamGSGWGLVLVTPT
    1Kadoelen sv.12840371128
    2TOB Rksv12741351825
    3TOS-Actief12723422223
    4Vlug en Vaardig cvv.12543282119
    5Meer De sv.12534302018
    6Germaan/De Eland asv12444192516
    7Atletico Club Amsterdam12435273315
    8Zeeburgia avv12354192714
    9Overamstel sc.12345263313
    10Meteoor De sv.12345202813
    11ZSGOWMS12255293311
    12GeuzenMiddenmeer12327202411
    13Sloterdijk avv.1212913505
  • Periodestand 2

    PositieClubnaamGSGWGLVLVTPT
    1Vlug en Vaardig cvv.121011331231
    2TOB Rksv12912441328
    3TOS-Actief12660341524
    4Kadoelen sv.12723302321
    5Meteoor De sv.12453312517
    6Zeeburgia avv12516333116
    7GeuzenMiddenmeer12516253116
    8Meer De sv.12435222315
    9ZSGOWMS12417273413
    10Atletico Club Amsterdam12345233013
    11Overamstel sc.12345192713
    12Germaan/De Eland asv1223716319
    13Sloterdijk avv.12001210520
  • Periodestand 3

    PositieClubnaamGSGWGLVLVTPT
    1Vlug en Vaardig cvv.541014413
    2TOS-Actief633022612
    3Meteoor De sv.6330211012
    4TOB Rksv531111510
    5Kadoelen sv.53201179
    6GeuzenMiddenmeer530210109
    7Meer De sv.62221198
    8Zeeburgia avv520313146
    9Atletico Club Amsterdam613212156
    10Germaan/De Eland asv51136134
    11ZSGOWMS51049163
    12Overamstel sc.50234102
    13Sloterdijk avv.60065300